אתונה מציעה שלל נכסים במחירים מצויינים, בחירת הנכסים נעשית על ידי “יוון החדשה” לאחר סקירה ובדיקה של יתרונות כל דירה. הניסיון שלנו באיתור ורכישת נכסים ביוון מבטיחים לכם שקט נפשי והכנסה יציבה.

תהליך הרכישה וההשכרה נעשה על ידי יוון החדשה וניהול הנכס נעשה על ידי צוות מקומי, דובר עברית המנהל עשרות דירות ברחבי העיר ומתחייב להשכרת הדירה ולשמור על הנכס שלכם פעיל ומניב לאורך שנים.

 

דירת סטודיו “שיקית” באזור עם תרבות וחיי לילה

דירה בעיצוב טרנדי ואווירה ה”קוזית”, חלוקה פונקציונלית המעניקה לדירת הסטודיו יתרונות רבים לדירת נופש או לדירת מגורים לצעיר האתונאי. הדירה בנויה בשטח של 35 מ”ר פלוס מרפסת שמש קטנה, בקומה חמישית עם מעלית. בשנת 2021 הדירה עברה שיפוץ כללי והוחלפו בה כל תשתיות הדירה, לתשתיות ומערכות הדירה יד אחריות קבלן לחמש שנים, לכן רכישת הנכס הזה תעניק לכם שקט נפשי לשנים רבות.
הדירה ממוקמת בקומה גבוהה עם מעלית ולכן נהנית מאור טבעי וחמים במשך רוב שעות היום. הדירה נמצאת באחד המיקומים הכי צבעוניים במרכז אתונה, סמוך לכיכר המרכזית “קריסקאקי” ולסביבת מוקדי התרבות וחיי הלילה התוססים של האזור, האחות התאומה של פלורנטין.

הדירה צפויה להכניס כ 400-500 אירו בחודש

או 1400-1,000 אירו בחודשי הקיץ בפלטפורמת AirBNB.

תשואה של כ 7.2% נטו

מחיר מבוקש: 65,000 אירו

סיכום יתרונות הנכס:

✓ מיקום

✓ אזור מבוקש

✓ AIRBNB-מושלמת לנופש ותיירות בפלטפורמת

✓ משופצת – מוכנה להשכרה

 קישור עם מידע נוסף אודות הנכס למכירה באתונה

דירת שני חדרים לשיפוץ קל בלבד בשכונת מטהסוג’יו המרכזית

דירת חדר שינה וסלון 53 מ”ר פלוס מרפסת קומה חמישית עם מעלית. דירה שקטה ומוארת באור טבעי שנת בניה 1967 ונשמרה במצב מתוחזק ומצויין, אך זקוקה לרענון קטן במטבח ש”יוון החדשה” יכולה לפתור עבורכם. מחולקת היטב לחדר שינה, סלון, מטבח, חדר שירותים ומקלחת (אמבטיה), ומרפסת שמש קטנה הפונה לרחוב הצבעוני. 

בתוך הדירה יש תשתית של חימום מרכזי, ארון קיר משפחתי בחדר שינה, מיטה וכמה רהיטים וניתן להמיר/להוסיף ריהוט בעזרת “יוון החדשה” לפי בחירת הרוכש. פחות מ5 דק’ הליכה מהדירה נמצאת תחנת מטרו ראשית “מטקסוג’יו”, הברים הידועים של השכונה ממש מתחת, וכל המרכזיה התרבותיים הידועים של אתונה נמצאים במרחק הליכה או נסיעה קצרה בלבד. מיקום מנצח במחיר מצויין.

הדירה צפויה להכניס כ 450-550 אירו בחודש לאחר שיפוץ קל. 

או 1400-1,000 אירו בחודשי הקיץ בפלטפורמת AirBNB.

תשואה של כ 8% נטו

מחיר מבוקש: 53,000 אירו 

סיכום יתרונות הנכס:

✓ מיקום

✓ אזור מבוקש

✓ מחיר אטרקטיבי

✓ AIRBNB-מושלמת להשכרה כדירת נופש ותיירות

 

דירת שני חדרים הסמוכה לאקרופוליס לשיפוץ

במרחק הליכה של 12 דק’ מהמלכה האם של נקודות העניין לתייר האתונאי – האקרופוליס, ממוקמת דירה של 45 מ”ר עם מרפסת שמש פתוחה של 10 מ”ר, בקומה ראשונה מתוך 5. בבניין עם כניסה מטופחת ומוארת. הדירה פונה לעורף ומחולקת היטב לחדר שינה וסלון הדורשים שיפוץ. בדירה יש חימום מרכזי, מזגן, דוד חשמל, וארון בגדים מובנה וגדול בחדר שינה, יש פינת אחסון ופרקט עץ טבעי. בקומת הקרקע יש גינה מתוחזקת, ובאופן מפתיע בסביבת הבניין יש לא מעט אפשרויות חניה בניגוד לשאר השכונות המקבילות. במרחק הליכה קצרה מהדירה תצאו את שלל פיסות הזהב היסטוריות ומודרניות שרק אתונה יכולה להציע למבקריה הנלהבים. שיפוץ טוב יעלה כ-10,000 אירו, ומקיף כ- 25,000 אירו. שווי הנכס לאחר שיפוץ יוערך ב  100-120 אלף אירו.

לאחר שיפוץ הדירה צפויה להכניס כ 500-600 אירו בחודש

או 1400-1,000 אירו בחודשי הקיץ בפלטפורמת AirBNB.

תשואה שנתית צפויה כ 7% נטו

מחיר מבוקש: 65,000 אירו

סיכום יתרונות הנכס:

✓ מיקום

✓ אזור יוקרתי ומבוקש

✓ מחיר אטרקטיבי

✓ AIRBNB-מושלמת לנופש ותיירות בפלטפורמת


 

 “דירת שני חדרים משופצת אדריכלית להשקעה באזור “אגיוס אלפתריוס

אגיוס אלפתריוס היא פרווה צפוני של מרכז אתונה. הדירה המוצעת היא דירה יפייפיה ומרווחת של שני חדרים 50 מ”ר פלוס מרפסת שמש, קומה חמישית עם מעלית. הדירה נבנתה בשנת 1973, שיפוץ מלא הושלם בינואר האחרון תכנון אדריכלי והנדסי קפדני ושמור עד לפרט האחרון, עיצוב נקי, טרנדי ובהיר. דלת ביטחון, אזעקה, רצפות למינציה איכותיות, מזגנים בחדרים, תריסים חשמליים וחלונות עם זכוכית כפולה, חימום מרכזי, ארון קיר משפחתי בחדר שינה, מטבח רחב. ניתן להוסיף ריהוט נוסף לבחירת הקונה בעזרת “יוון החדשה”. פחות מ5 דק’ הליכה מתחנת המטרו הנגישה “Ag. Elevtherios”, בניין מתוחזק עם כניסה מוארת ולובי מפואר. הנכס ממוקם במרכז השכונה, לצד חנויות בגדים, מספרה, חדר כושר, סטודיו ליוגה, סניף של הרשת הענקית “ג’מבו” לכל המשפחה, רשתות שיווק ותקשורת ועוד. כמה דק’ הליכה משכונת “גאלטסי” השוקקת במסחר, בתי קפה, ופארק ספורט.

שכר הירה הצפוי כ 450-550 אירו בחודש

תשואה של 7-8% נטו

מחיר מבוקש: 83,000 אירו

סיכום יתרונות הנכס:

✓ מיקום נגיש תחבורתית

✓ אזור מתפתח 

✓ מחיר אטרקטיבי

✓ משופצת אדריכלית- מוכנה להשכרה

 

 

דירת שני חדרים משופצת בשכונת “ואטי” במרכז אתונה

בסמוך לדירה רחוב תמצאו בתי ספר וגנים ציבוריים, פארקים וספרייה ציבורית, מרכזי תרבות, רשתות שיווק, חנויות אופנה טרנדיות, בית קולנוע ובתי קפה שכונתיים. הנכס ממוקם לא רחוב מהרחובות המרכזיים לתעשיה ומתחנת הרכבת החשמלית (“לריסה”) ותחנת רכבת המטרו (“ויקטוריה”) הנגישות לכל מרכז אחר באתונה. דירה מושלמת לזוג צעיר להשכרה שנתית.

דירת שני חדרים מתוקה 46 מ”ר, משופצת באופן מלא, קומה ראשונה עורפית.

ממוקמת ברחוב שקט ומרכזי, בבניין מטופח, דירה פונה לכיוון דרום ולה אור טבעי ורך במהלך כל שעות היום. שתי מרפסות שמש נפרדות, אליהן ניתן לצאת מכל חדר. 

שיפוץ איכותי בדירה נעשה 2021, בו הושמו סורגים, פרקט חדש, ריצוף חדש, נבנה מטבח מלא עם ארונות חדשים, דלתות חדשות ואמבטיה חדשה, והקונה מקבל אחריות מלאה על השיפוץ. ניתן להוסיף ריהוט בעזרת יוון החדשה לפי דרישת הקונה.

הדירה צפויה להכניס 350-450 אירו בחודש

תשואה של 8% נטו

מחיר מבוקש: 42,000 אירו

 סיכום יתרונות הנכס:

✓ מיקום נגיש תחבורתית

✓ אזור מתפתח 

✓ מחיר אטרקטיבי

✓ משופצת – מוכנה להשכרה 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יוון החדשה מנהלת ומשכירה נכסים ביוון, מלווה את תהליך

 הרכישה, רישום הנכס בטאבו ופתיחת חשבון בנק

צרו איתנו קשר למידע נוסף אודות הנכסים ונכסים נוספים למכירה והשכרה ביוון

03-601-2441 טלפון ליצירת קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *