אודות יוון החדשה

feature_img

שותפים לדרך

ההחלטה להקים את החברה היא תוצאה של ידע נצבר וניסיון מתמשך של בעלי החברה בהשקעות נדל"ן. לאחר ניסיון בביצוע עסקאות עם הצלחה מוכחת בתחום ההשבחה בישראל, בחרו בעלי החברה לאתר נכסים להשקעה בשווקים חדשים ולהקים מערך תומך להשקעות באזורים אלו. הדרך היסודית שבה החברה פועלת - החל בניתוח מעמיק והירידה לפרטי העסקה, הן בסביבת המיקרו והן בסביבת המאקרו, דרך התייחסות לכל שלבי ההשקעה והגדרת יעדים ראליים - המשקפים את הפוטנציאל האמתי של הנכס, אלו מהווים יתרון משמעותי עבור המשקיע שמחפש השקעה אטרקטיבית לצד בטחון.

מנכ"ל החברה גיא כהן-טוהר ייסד את החברה במטרה למנף את הניסיון הרב שלו בתחום הנדל"ן ובאמצעות החברה ליצוק לכל השקעה את הידע ומשאבים הנדרשים, אשר בסופו של יום, יתורגמו להשקעות מוצלחות.

בבסיס קבלת ההחלטות החברה בחרה להתמקד באזורים בעלי פוטנציאל לצמיחה, עם וודאות גבוהה - החיונית להקטנת סיכונים. לשם כך החברה עושה שימוש בנתוני מיקרו ומאקרו כלכליים, לומדת באופן קבוע את הצפיות והמגמות בשוק, בוחנת שינויים בתרבות הדיור המקומית ובודקת את החוזקות, החולשות, ההזדמנויות והיתרונות של כל השקעה באופן פרטני.

משפט שמנחה אותנו בחברה אומר כך: "אם אתה רוצה להגיע מהר תרוץ לבד, אך אם אתה רוצה להגיע רחוק תרוץ יחד".

about logo

מכאן ניתן ללמוד עלינו שאנחנו רואים במשקיעים שותפים טבעיים ושווים. ומאחר ואנחנו הגורם שנמצא בשטח, מחובתנו לספק למשקיעים מידע מהימן המשקף את המציאות. כך אנו מאפשרים למשקיעים לקבל החלטות משותפות ומושכלות באשר לאופי מימוש כל השקעה והתקדמות בציר ההצלחה.

----
מנכ"ל החברה, גיא כהן טוהר הינו בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן-גוריון, מוסמך בייעוץ משכנתאות, מייסד עמותת 'קוד השכירות' ויזם נדל"ן מעל 13 שנים.

הערכים שלנו

  • אמינות

    אנו מתחייבים לשקף לכם את המציאות באופן מהימן, כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות

  • מקצועיות

    חשוב שתדעו שאנחנו עושים הכל כדי להביא את התוצאות הטובות ביותר ושכל השקעה מתבצעת על הצד הטוב ביותר

  • אחריות

    בכל פרויקט אנחנו עובדים אך ורק עם בעלי המקצוע מעולים ומנוסים המספקים אחריות מלאה