מערך מקצועי

הצלחה מחייבת מערך של אנשי מקצוע מובילים

חברת יוון החדשה – השקעות נדל”ן ובראשה המנכ”ל גיא טוהר כהן, מתמחה בליווי משקיעים וביצוע עסקאות נדל”ן ביוון. החברה מפעילה מטרייה של מומחים בכל השקעה, אשר מטרתם לוודא כי ההשקעה עוברת באופן חלק בכל שלביה.

החברה בעלת ניסיון מוכח בעסקאות נדל”ן ובהשבחת נכסים כולל פיקוח וניהול פרויקטים, בדיקות כלכליות, מימון, התחשבות בהיבטי מס, היבטים משפטיים ותכנוניים ועוד.

ברור לנו כמשקיעי נדל”ן שהתשואה אינה תכלית הכול, וביטחון ויציבות ההשקעה חשובים לא פחות. מבחינתו הפוטנציאל הטמון בהשקעה ביוון לא יכול לבוא על חשבון בטחון ושקט נפשי.

המומחים שעומדים מאחורי המשקיעים שלנו

המומחים שעומדים מאחורי המשקיעים שלנו

משרד האדריכלים הממוקם בפרברי אתונה על ידי ספירוס ספירופאלוס, נוסד בשנת 2007.
מר ספירופאלוס הינו ארכיטקט מורשה אשר סיים את לימודי האדריכלות בלונדון וצבר ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתכנון ועיצוב של מבנים מסוג מולטי-פמלי, מבני משרדים, דירות נופש ודירות יוקרה.

המשרד מעסיק ארכיטקטים מנוסים ובוגרים מהאוניברסיטאות המובילות ומספק מגוון של שרותי אדריכלות המותאמים באופן אישי לכל לקוח.

המשרד אף ביצע פרויקטים מרשימים מחוץ ליוון כגון: בנין האופרה בדרום קוריאה והאצטדיון החדש בבטומי – ג’אורג’יה.

משרד עורכי דין מוביל בישראל

פירמת עורכי דין הינה מוכרת כפירמה מובילה בישראל, הן בקרב לקוחותיה והן על ידי מדריכי הדירוג השונים בתחום עריכת הדין. בפירמה שותפים ומועסקים עורכי דין בעלי מוניטין רב וניסיון עשיר בתחומים מגוונים ובתוכם נדל”ן והתחדשות עירונית. בין לקוחות המשרד ניתן למנות בנקים ישראלים וזרים, תאגידים מובילים, חברות טכנולוגיה, חברות קלינטק, חברות נדל”ן וחברות יזמיות בארץ ובעולם, רשתות ומותגים גדולים ועוד. הפירמה זכתה בהליכים משפטיים רבים ובמגוון עסקאות הובילה את הלקוחות שלה בבטחה בערוצים רבים של השקעות ודרישות משפטיות ומסחריות מגוונות.

משרדי פירמת עורכי הדין ממוקמים בתל-אביב

יוון החדשה בחרה לעבוד עם הפירמה על מנת להבטיח לרוכשים בארץ שכספיהם יגיעו למטרתם, והיא לשם רכישת נכסים וביצוע ההשקעות כפי שהם ייעדו לכך. הפירמה לווה את המשקיעים בשלבי הרכישה.

משרד עורכי דין מוביל ביוון

פירמת עורכי הדין הוותיקה פועלת מעל 120 שנים וממוקמת באתונה. הפירמה מוכרת על ידי רבים כמובילה בתחומים רבים ובעלת מומחיות ספציפית בתחומי הנדל”ן, המיסוי, בנקאות ופיננסים.

הניסיון הרב של הפירמה כולל ייצוג משקיעים מכל העולם בהשקעות בתחומי הנדל”ן, אנרגיה מתחדשת, תעשיית הפארמה ועוד. בין התיקים האחרונים שהפירמה יכולה להתגאות בו, הוא לא אחר מייצוג פרויקט הדגל של אתונה, ‘הליקיון’ להתחדשות שדה התעופה הישן של אתונה שנמכר ב 400 מיליון אירו.

יוון החדשה בחרה לעבוד עם פירמה מובילה, עקב החשיבות הגדולה שהיא רואה בהבטחת הפעילות העסקית של החברה ביוון וכספי של המשקיעים.

משרד רואי חשבון בינלאומי

פירמת ראיית חשבון ויעוץ עסקי אשר נמנית על חמש הפירמות הגדולות בישראל.

בעלי המקצוע המועסקים על ידי הפירמה וגישתה לעולם העסקי, חדשנית בכל תחום. גישה זו מאפשרת לה לעמוד בכל משימה, גם בסביבה מורכבת ומשתנה וזאת תוך מתן שירות מהיר וברמה גבוהה והקפדה על רמת איכות של עבודה והתאמתה לצרכי הלקוח.

הפירמה מספקת שירותים למגזר הפרטי, הציבורי והממשלתי כולל חברות נדל”ן בישראל ובעולם.

לפירמה, דסק מיוחד העוסק בליווי פעילותן העסקית של חברות המשקיעות ביוון ובכרתים.

שירותי הפירמה כוללים בין היתר, חשבונאות וביקורת, מיסוי מקומי ובינלאומי, יעוץ פיננסי וכלכלי, ניהול סיכונים, יעוץ וביקורת מערכות מידע, דסק מיוחד העוסק בליווי פעילותן העסקית של חברות המשקיעות ביוון ובכרתים, בנקאות השקעות ועוד.

יוון החדשה – השקעות נדל”ן בחרה לעבוד עם הפירמה מפאת גודלה, ניסיונה הרב והעובדה שהפירמה מחזיקה בסניף ישראלי וסניף יווני, דבר המאפשר עבודה יעילה ומדויקת יותר בכל מה שקשור לתכנון היבטי מס בין המדינות, עבור ההשקעות אותן מבצעת החברה. כמו כן, משרדיה של פירמת רואי החשבון, סמוכים למשרדים של יוון החדשה באתונה ובתל אביב.

פעילות אינטגרלית ליוון החדשה ביוון ובישראל

ניהול נכסים באתונה

יוון החדשה מבצעת את ניהול הנכסים באמצעות צוות מקומי דובר אנגלית ויוונית שמועסק על ידי החברה.

שירותי הניהול שיוון החדשה מספקת ללקוחותיה המשקיעים והשוכרים מעטפת של פתרונות לכל נושא הקשור בטיפול בהשקעה באתונה. הניהול כולל: התאמת הנכס לשוכרים כולל שיפוץ ואבזור במידת הצורך, טיפול שותף בתקלות, הצגת הנכס לשוכרים, בדיקת טיב השוכרים, החתמה על הסכמי שכירות, גביה בטחונות ושכר דירה מהשוכרים. השרות למשקיעים הישראלים נעשה בשפה העברית ובכל ארבעה חודשים, נשלח למשקיע דו”ח מפורט אודות מצב הנכס.ניהול נכסים באתונה

יוון החדשה מבצעת את ניהול הנכסים באמצעות צוות מקומי דובר אנגלית ויוונית שמועסק על ידי החברה.

שירותי הניהול שיוון החדשה מספקת ללקוחותיה המשקיעים והשוכרים מעטפת של פתרונות לכל נושא הקשור בטיפול בהשקעה באתונה. הניהול כולל: התאמת הנכס לשוכרים כולל שיפוץ ואבזור במידת הצורך, טיפול שותף בתקלות, הצגת הנכס לשוכרים, בדיקת טיב השוכרים, החתמה על הסכמי שכירות, גביה בטחונות ושכר דירה מהשוכרים. השרות למשקיעים הישראלים נעשה בשפה העברית ובכל ארבעה חודשים, נשלח למשקיע דו”ח מפורט אודות מצב הנכס.

יוון החדשה בחרה לנהל את נכסי המשקיעים על מנת לתת להם שכבה נוספת של ביטחון ושרות טוב יותר ואישי יותר. מחסום השפה נותר מאחרון, בזמן שהנכס מושכר ומנוהל באופן הטוב ביותר עבורך.

צוות מקצועי באתונה